Ankara Reklam Ajansı
Ankara Logo Tasarımı

Ankara Logo Tasarımı

Logo tasarımı markanızın her şeyidir. Görevi marka ile hedef kitle arasında bir etkileşim sağlamak olan logolar, markanızı sunduğunuz ürün ve hizmetlerle birlikte hatırlanabilmesini sağlar. Bu özellikleri ile en başarılı logo tasarımı çalışması; hedef kitlenin aklında yer edinebilen ve ayırt edici özellikte olanıdır. Firmaların amacını ve imajını yansıtıp ilk izlenim olarak marka kalitesi hakkında çok önemli ipuçları veren bir kurumsal kimlik öğesi olan logolar, tüm bu nedenlerle işinde profesyonel bir grafik tasarım hizmeti sunan bir ajanstan çıkmalıdır. Çünkü tasarım yetkinliği markanın kurumsal kimliğini yansıtabilmeyi sağlarken, profesyonel program bilgisi de dikkat çekici simgeler oluşturulmasını sağlar. MediaTech Dijital Reklam Ajansı olarak Logo tasarımlarımız ile işbirliği yaptığımız firmaları dijital dünyada somutlaştırıyoruz.

Logo Tasarımı

Markanızın Logosunu Nasıl Tasarlıyoruz?

Ankara Reklam Ajansı
1

Araştırma - Bilgi Edinme (Brief)

Nasıl bir marka yaratmak istediğiniz hakkında sizinle fikir alışverişinde bulunur, hayalinizdeki marka imajını öğreniriz.

2

Referans Kaynak

Logo tasarımında kullanılacak renk, font ve kullanılacak imgeler araştırılır ve eskizler üzerinde farklı deneme çizimleri yapılır.

Ankara Reklam Ajansı
Ankara Reklam Ajansı
3

Eskiz Çalışması

Eskiz çalışmalarına son şekil verilir ve sizin onayınıza sunulur. Çizimler arasından size en uygun olduğunu düşündüğünüz logo tasarımı seçilir.

4

Logo Teslim

Seçilen logonun detaylı anlatımı; renk - font bilgileri ve ölçülerinin bulunduğu mockuplar ile desteklenerek, sunum halinde size teslim edilir.

Ankara Reklam Ajansı