Ankara Sosyal Medya Yönetimi
ANKARA SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal Medya Yönetimi

Varlığınızı dijital dünyada da kanıtlamak ve kazancınızı arttırarak sürdürebilmek için sosyal mecralarda başarılı bir şekilde yer almanız gerekiyor. İşte bu noktada MediaTech Ajans olarak Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter gibi dijital dünyanın nabzının attığı sosyal medya mecralarında hedef kitlenin dikkatini çekmeniz için size ihtiyacınız olan tüm yazılı ve görsel medya içeriklerini sağlıyoruz.

Dijital dünyada varlığınızı başarılı şekilde sürdürebilmeniz ve yükselebilmeniz için doğru içeriği doğru zamanda doğru müşteriye ulaştırıyoruz. Marka ve sunduğunuz ürünlerle ilgili en doğru görselleri seçip tasarlıyor, metinlerle zenginleştiriyoruz. Aylık sunumlar halinde ve hedef kitleden en yoğun geri dönüşü alabileceğiniz bir sistem ile paylaşımlarınızı yapıyoruz. Markanıza Sosyal Medyada kimlik kazandırıyor ve somutlaştırıyoruz. Marka bilinirliği yaratıyor, müşteri sayınızı arttırıp yüksek etkileşim oranına sahip bir hedef kitle ile sizleri buluşturuyoruz.

Sosyal Medya Yönetiminin Avantajları

Hedef kitlenize en hızlı yoldan ulaşmış olursunuz. İnstagram, Facebook, Linkedin gibi sosyal medya platformlarının dijital dünyanın vitrini olduğu günümüzde, sizi en iyi şekilde tanıtıp rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlarız.
Sosyal medya yönetimi hizmetimiz ile sektörünüze ve hedef kitlenize doğrudan ulaşarak dijital dünyada geniş bir vitrine sahip olursunuz. Görsel tasarımlar, fotoğraf çekimleri ve video prodüksiyonlarından oluşan sunumlar ile marka imajınız güçlü bir şekilde sosyal medyada üst sıralarda yer alır. Belirlenen zaman aralıklarıyla paylaşımlar yaparak hesaplarınızı güncel tutmanızı sağlarız.
Düzenli içerik paylaşımı ve reklam yönetimi konusunda profesyonel destek alır, markanızı dijital dünyada en doğru şekilde konumlandırırsınız. Marka bilinirliğinizi arttırır ve ulaşmak istediğiniz kitleye nokta atışı yaparak hedefinizi gerçekleştirirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarını Nasıl Yönetiyoruz.

 • Sosyal Medya Hesaplarınız yoksa oluşturulur, düzenlemeleri yapılır.
 • Profil bilgileri, Kapak fotoğları ve firma bilgileri düzenlenir.
 • Sosyal medya hesaplarınızın içerik editörlüğü yapılır.
 • Markanızın değerlendirilmesi, rakiplerinizin analiz edilmesi.
 • İletişim dilinin tespit edilmesi ve hashtag tespitlerinin yapılması.
 • İçerik editörlüğü ve metin yazarlığı hizmeti.
 • Kreatif direktör yönetiminde yaratıcı fotoğraf çekimi yapılması.
 • İçerik kurguları ve web sitesi ile entegre çalışmalar yapılması.
 • Paylaşılacak içeriklerin markanızı doğrudan ifade etmesi ve herhangi bir yanlış algının oluşmasına müsaade etmeyecek şekilde tasarlanması. Etik ve doğru etkileşimde bulunulması.
 • Sizin adınıza kurumsal çatı altında görseller hazırlanması, özel günlerde paylaşım yapılması.
 • Gelen yorumları sizin adınıza cevaplama, gerekli bildirimleri ilgili kişilere bildirme.
 • Facebook Businness hesap oluşturulması ve reklam yönetimi
ANKARA SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Hangi Sosyal Medya Platformlarını Yönetiyoruz

Sosyal medya yönetimi yaparken size maximum fayda sağlayacak sosyal medya platformlarını seçip sektörünüze uygun içerik üretiyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi Sizlere Hangi Olanaklar Sağlar

Ürün ve hizmetlerinizi sosyal medya içerikleri sayesinde hedef kitlenize en kısa yoldan tanıtın.

Ankara Sosyal Medya Yönetimi
1

Pazar Araştırması

Sizi ve rakiplerinizi araştırarak orjinal içerik üretimi yapıyoruz.Markanızı üst sıralarda konumlandırma çalışmaları için detaylı analiz sonrası metin yazarlığı, hastag araştırmaları, platformlara göre yabancı dil çevirileri ile hem yurt içi hem de yurt dışı imaj yönetimi yapıyoruz.

2

İçerik Üretimi

MediaTech Reklam Ajansı olarak dikkat çekici içerikler üretiyoruz. Hareketli görsel tasarımları ve kreatif içerikler ile markanıza özel oluşturduğumuz strateji ve kurumsal kimliğinizi öne çıkaracak paylaşımlar sağlıyoruz.

Ankara Sosyal Medya Yönetimi
Ankara Sosyal Medya Yönetimi
3

Fotoğraf / Video

Hizmet ve ürünlerinizi sosyal medya hesaplarınızda en iyi şekilde gösterebilmeniz için fotoğraf ve video - drone çekimlerini profesyonel ekibimiz ile yapıp gönderi hazırlıyoruz. Böylelikle ürün hizmet görselleme işi için zaman kaybetmiyorsunuz.

4

Raporlama ve Analiz

Sosyal medya hesap yönetimi yapmamızın bir diğer amacı ise etkileşim miktarını yükseltmektir. Haftalık, aylık raporlama ile hesapların ve gönderilerin planlanan hedef kitleye etkin bir şekilde ulaşıp ulaşmadığını kontrol ediyoruz. Bu raporları sizler ile paylaşıp sosyal medya hesap yönetimizi firmanıza sağladığı faydaları ölçebiliyoruz.

Ankara Sosyal Medya Yönetimi
HADİ BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Sosyal Medya Yönetimi Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin

İletişim

Hemen Ara +90 544 588 0661

Ankara Sosyal Medya Yönetimi
Ankara Sosyal Medya Yönetimi
Ankara Sosyal Medya Yönetimi
Ankara Sosyal Medya Yönetimi